Rybacka Lokalna Grupa Działania

  
  
Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/virtual/r/rlgdroztocze/htdocs/strona/templates/rlgdroztocze/functions.php on line 180

729x308

Pan Norbert Kaczmarczyk – Sekretarz Stanu w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi oraz Pani Justyna Adamska - Dyrektor Departamentu Pomocy Technicznej w Ministerstwie Rolnictwa i Rozwoju Wsi, koordynujący realizację zadań Instytucji Zarządzającej Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” (PO RYBY 2014-2020) w zakresie informacji i promocji, wręczyli nagrody Laureatom konkursu plastycznego pn. „My i RYBY - jak Europejski Fundusz Morski i Rybacki zmienił otoczenie wokół nas“.

Celem konkursu było upowszechnianie wiedzy wśród ogółu społeczeństwa, uczniów, pracowników dydaktycznych, rodziców o roli Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego, jego wkładzie w rozwój ekonomiczny i społeczny sektora rybackiego i obszarów zależnych od rybactwa w Polsce, zachęcenie nauczycieli i uczniów do czynnego zainteresowania się tematyką Funduszy Europejskich, w tym Europejskiego Funduszu Morskiego i Rybackiego, jak również skierowanie uwagi najmłodszych na zmiany, jakie nastąpiły w ich otoczeniu dzięki środkom z Unii Europejskiej, popularyzowanie wiedzy o funduszach unijnych, a także promocja Programu Operacyjnego „Rybactwo i Morze” (PO RYBY 2014-2020).

 Link do zdjęć i artykułu na stronie Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi