Rybacka Lokalna Grupa Działania

  
  

 

 

RADA:

 Lp.

 Imię i nazwisko albo nazwa

Miejsce zamieszkania albo siedziba członka Rady

 Sektor

1

PRZEWODNICZĄCY

Gmina Medyka -
reprezentowana w Radzie przez
Wójta Gminy Medyka
Marka Iwasieczko

Medyka

PUBLICZNY

2

WICEPRZEWODNICZĄCY

Anna Kuśmierczak- Kuceł

Tomaszów Lubelski

GOSPODARCZY
(Rybacki)

3

CZŁONEK RADY

Adam Krzywosz

Adamów

GOSPODARCZY
(Rybacki)

4

CZŁONEK RADY

Jacek Stoltman

Laszki

GOSPODARCZY
(Rybacki)

5

CZŁONEK RADY

Gospodarstwo Rybackie
w Starzawie Sp.z o.o. reprezentowane w Radzie przez   
Grzegorza Halwę

Stubno/Laszki

GOSPODARCZY
(Rybacki)

6

CZŁONEK RADY

Stowarzyszenie
"Razem Młodzi Przyjaciele" reprezentowane w Radzie przez
Kamilę Lebiedę

Tomaszów Lubelski

SPOŁECZNY

7

CZŁONEK RADY

Stowarzyszenie
"Koło Przyjaciół Skołoszowa" reprezentowane w Radzie przez Monikę Marciak

Radymno

SPOŁECZNY

8

CZŁONEK RADY

Ochotnicza Straż Pożarna FOLWARKI
reprezentowana w Radzie przez
Stanisława Janiszewskiego

Cieszanów

SPOŁECZNY

9

CZŁONEK RADY

Stowarzyszenie Klub Sportowy "Karaś"
reprezentowane w Radzie przez
Roberta Czerwińskiego

Laszki

SPOŁECZNY

10

CZŁONEK RADY


Agnieszka Andruszewska

Lubaczów/Narol

GOSPODARCZY
(Rybacki)

11

CZŁONEK RADY

Gmina Narol -
reprezentowana w Radzie przez
Burmistrza Miasta I Gminy Narol

Stanisława Wosia

Narol

PUBLICZNY

 

ZARZĄD:

Lp.

Imię i Nazwisko

Reprezentowana Gmina

Sektor

1.

PREZES –

Mirosław Zaborniak

NAROL

GOSPODARCZY
(Rybacki)

2.

WICEPREZES-

Andrzej Adamek

Bełżec

PUBLICZNY 

3.

SKARBNIK –

Beata Wróbel

PZW

SPOŁECZNY

4.

CZŁONEK ZARZĄDU

Janusz Słabicki

Stubno

PUBLICZNY 

5.

CZŁONEK ZARZĄDU

       Michał Ostafiński

Stubno

GOSPODARCZY
(Rybacki)

6.

CZŁONEK ZARZĄDU

Kazimierz Misztal

Krasnobród

PUBLICZNY 

7.

CZŁONEK ZARZĄDU

Jakub Jarosz

Wiązownica

GOSPODARCZY
(Rybacki)

 

KOMISJA REWIZYJNA:

Lp.

Imię i Nazwisko

Reprezentowana Gmina

Sektor

1.

PRZEWODNICZĄCY

Zbigniew Leśniowski

Radymno

GOSPODARCZY
(Rybacki)

2.

WICEPRZEWODNICZĄCY-Janusz Mazurek

Cieszanów

PUBLICZNY 

3.

CZŁONEK KOMISJI REWIZYJNEJ

Janina Cierpisz

Wiązownica

GOSPODARCZY
(Rybacki)

4.

CZŁONEK KOMISJI REWIZYJNEJ

Piotr Łohin

Radymno

PUBLICZNY 

5.

CZŁONEK KOMISJI REWIZYJNEJ

Kazimierz Marynicz

Bełżec

SPOŁECZNY