Rybacka Lokalna Grupa Działania

  
  

SEKTOR RYBACKI I GOSPODARCZY:

1. Mirosław Zaborniak - G.R. Ruda Różaniecka
2. Hubert Andruszewski - Zarząd Dóbr Smolin
3. Agnieszka Andruszewska - Zarząd Dóbr Smolin
4. Robert Wilczyński - G.R.
5. Aleksander Mamczur - G.R.
6. Adam Krzywosz - Ośrodek Hodowli Ryb Łososiowatych "Pstrąg Roztoczański"
7. Anna Kuśmierczak-Kuceł - G.R. Bełżec
8. Jacek Kuśmierczak - G.R. Bełżec
9. Ireneusz Kuśmierczak - G.R. Bełżec
10. Antonii Kuśmierczak - G.R. Bełżec
11. Zbigniew Staniuk - G.R.
12. Władysław Wróbel - G.R.
13. Jacek Stoltman - G.R. Korzenica
14. Jerzy Solecki - G.R.
15. Zbigniew Leśniowski - G.R.
16. Jan Kulikowski - G.R. Korczowa 2
17. Janina Cierpisz - G.R. Stawy Miłków
18. Michał Ostafiński - G.R. w Starzawie
19. Grzegorz Halwa - G.R. w Starzawie
20. Jakub Jarosz - G.R.
21. Krzysztof Koman - Spółdzielnia Produkcji Rolnej w Łaszczówce
22. Józef Jaroch 

SEKTOR SPOŁECZNY:

1. Beata Wróbel - Polski Związek Wędkarski - Okręg Zamość
2. Kamila Lebieda - Stowarzyszenie "Razem Młodzi Przyjaciele"
3. Dawid Hulak - mieszkaniec
4. Agnieszka Adamczuk - Stowarzyszenie Kulturalno - Naukowe "DO ŹRÓDEŁ"
5. Halina Szewczuk - Krasnobrodzkie Towarzystwo Wędkarskie
6. Zbigniew Słota - Polski Związek Wędkarski Koło PZW Jacnia
7. Monika Marciak - Stowarzyszenie "Koło Przyjaciół Skołoszowa"
8. Robert Czerwiński - Klub Sportowy "Karaś"
9. Stanisław Janiszewski - OSP Folwarki
10. Łohin Piotr - mieszkaniec
11. Kazimierz Marynicz - Lokalna Grupa Działania "Roztocze Tomaszowskie"
12. Elżbieta Świrzyńska - Stowarzyszenie Mieszkańców Wsi Torki "Nie Tylko Dla Siebie"
13. Jan Gancarz - Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych Gminy Lubaczów
14. Jan Bieniasz - Polski Związek Wędkarski - Okręg Przemyśl
15. Eliza Obirek

 

SEKTOR PUBLICZNY:

1. Andrzej Nowostawski - Gmina Radymno
2. Zdzisław Zadworny - Gmina Cieszanów
3. Stanisław Woś reprezentujący Gminę Narol
4. Marek Iwasieczko reprezentujący Gminę Medyka
5. Janusz Słabicki reprezentujący Gminę Stubno
6. Barbara Małecka reprezentująca Gminę Stary Dzików
7. Marian Ryznar reprezentujący Gminę Radymno
8. Stanisław Gonciarz reprezentujący Gminę Laszki
9. Dariusz Szykuła reprezentujący Gminę Adamów
10. Kazimierz Misztal reprezentujący Gminę Krasnobród
11. Marzena Czubaj - Gancarz reprezentująca Gminę Tomaszów Lubelski
12. Tomasz Leszczyński reprezentujący Gminę Lubycza Królewska
13. Andrzej Adamek reprezentujący Gminę Bełżec
14. Wiesław Kapel reprezentujący Gminę Lubaczów
15. Bogdan Szylar - Gmina Radymno
16. Waldemar Miller - Gmina Tomaszów Lubelski
17. Tadeusz Kukiełka - Gmina Narol
18. Marek Kellner - Gmina Lubycza Królewska
19. Mariola Czapla - Gmina Krasnobród
20. Janusz Mazurek reprezentujący Gminę Cieszanów
21. Adam Lisańczuk - Gmina Radymno
22. Marek Kosior reprezentujący Gminę Wiązownica
23. Edward Babik - Gmina Narol
24. Krzysztof Szawara - Gmina Narol
25. Leszek Margol - Gmina Narol

Deklaracja członkowska